Про компанію

Про компанію
Завод з виробництва комбікормів, продуктивністю 60 тонн на годину — один із найсучасніших в Україні. Людський чинник на виробництві зведено до мінімуму завдяки повній комп'ютеризації технологічних процесів.

Будівництво та комплектація виробничої лінії заводу здійснювалися провідними світовими фахівцями комбікормової промисловості.

На заводі встановлено комплекс сучасного технологічного обладнання, що дало можливість втричі підвищити продуктивність заводу.

Це дозволило перейти в режим цілодобового виробництва сім днів на тиждень і, як результат, досягти випуску 30 тис. тонн комбікорму на місяць. Управління всіма процесами на заводі комбікормів автоматизоване, втручання людини у виробництво мінімальне.

Рецептура комбікорму розробляється відповідно до вимог генетики птиці, ВРХ та свиней. Сертифікована хімічна лабораторія заводу проводить вхідний та вихідний контроль всіх сировинних компонентів і комбікормів.

Наші експерти з питань годівлі пропонують рішення для кожного окремого виду тварин: нові підходи у питаннях годівлі, продукти, а також розробку різноманітних «ноу-хау» під час досліджень поживності компонентів та раціонів.
Історія
2005
2005
Компанія ТОВ "Агропродукт-Херсон" була заснована 23 червня 2005 року в м. Херсон, як дочірня компанія "Global Gida", що веде бізнес в Туреччині і за кордоном.

Власники і акціонери ТОВ "Агропродукт-Херсон" і "Global Gida" – це сім'я Озтюрк в особі Ніхата Озтюрка і Суата Озтюрка.
2010
2010
У 2010 році пан Ніхат Озтюрк заснував компанію "Rasyonel Tarım" – центр повного змішаного раціону (TMR) в м. Едірне, Туреччина, яка цілодобово надає підтримку.

Основним видом діяльності ТОВ "Агропродукт-Херсон" є виробництво комбікормів для всіх свійських тварин.
2018
2018
У серпні 2018 року наше Підприємство розпочало проведення технічного переоснащення та нарощування потужностей виробництва для забезпечення кормами українського та зарубіжних ринків, у відповідності з високими технологічними стандартами.
Відділ закупки сировини для комбікормів:
Відділ маркетингу та збуту:
З питань експорту:
Телефон: +38 066 271 44 22